Ubiquiti Networks POE-48-24W-G 48V PoE adapter
0 reviews 0 sold. Only 0 remain
Brand:
Product Code: POE4824WG
Availability: Out Of Stock
Viewed 273 times
Product Description
BrandUbiquiti Networks
Hardware InterfaceEthernet
ColorBlack
Compatible DevicesDesktop
Item Dimensions LxWxH2.44 x 3.78 x 1.38 inches
Data Transfer Rate1 Gigabits Per Second
Item Weight166 Grams
About this item
  • Ubiquiti POE-48-24W-G Power over Ethernet Injector - 110 V AC, 220 V AC Input - 48 V DC, 500 mA Output - 1 Ethernet Input Port(s) - 1 Ethernet Output Port(s) - 24 W
Product Description
If you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Ubiquiti POE-48-24W-G Injector PoE 48VDC,24W (UAP) at an unbeatable price.
Write a review
Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha
The total time it takes to receive your order is shown below:
img
Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.
Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.
Size Chart